BIP Instytutu Slawistyki Polskiej Akademii Nauk

Oferta pracy – pracownik/pracowniczka ds. prowadzenia i rozliczania finansowego grantów europejskich

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość);
  • dobra znajomość języka polskiego;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • doświadczenie w rozliczaniu funduszy i grantów europejskich, w tym grantów w programie Horyzont;
  • dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętność pracy zespołowej;
  • dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • umiejętność samokształcenia.

Mile widziane

  • doświadczenie w prowadzeniu i rozliczaniu finansowym grantów ERC.

Obowiązki

Oferujemy zatrudnienie na umowę zlecenie lub umowę o pracę w wymiarze ½ etatu.

W przypadku zatrudnienia na umowę o pracę w wymiarze ½ etatu:

  • Opieka finansowa i rozliczanie grantu ERC Starting grant.

W przypadku zatrudnienia na umowę zlecenie:

  • Opieka finansowa i rozliczanie grantu ERC Starting grant;
  • Rozliczanie grantów strukturalnych z funduszy europejskich.

Terminy

  • zgłoszenia wraz z CV i listem motywacyjnym prosimy przesłać na adres sekretariat@ispan.waw.pl do dnia 15.05.2022 r.;
  • planowany termin zatrudnienia: 1.06.2022 r.

Proponujemy stabilną pracę w przyjaznym środowisku naukowym z możliwością rozwoju i awansu zawodowego.

Osoba przyjęta do pracy otrzyma możliwość szkoleń w zakresie obsługi projektów badawczych, współpracy międzynarodowej oraz udziału w prowadzonych w IS PAN kursach językowych i warsztatach z zakresu kompetencji miękkich. Ponadto IS PAN oferuje pakiet socjalny.

Zastrzegamy sobie prawo udzielenia odpowiedzi tylko wybranym kandydatom i kandydatkom. Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w terminie 16–17.05.2022.

Data wytworzenia: 2022-05-04 Autor: Dyrektor - Anna Zielińska Data publikacji: 2022-05-04 12:11 Osoba udostępniająca na stronie: Katarzyna Sosnowska-Gizińska Data ostatniej modyfikacji: 2022-05-27 Osoba modyfikująca: Katarzyna Sosnowska-Gizińska
Podmiot udostępniający informacje: BIP Instytutu Slawistyki Polskiej Akademii Nauk Data stworzenia : 2019-01-02 11:40 Autor : Artur Juźwik Data publikacji : 2019-01-02 11:40 Osoba udostępniająca na stronie : Data ostatniej modyfikacji : 2024-02-26 11:26 Osoba modyfikująca : Katarzyna Sosnowska-Gizińska