BIP Instytutu Slawistyki Polskiej Akademii Nauk

Oferta pracy – magazynier z samochodem do wydawnictwa

Instytut Slawistyki Polskiej Akademii Nauk (IS PAN) zatrudni na umowę zlecenie magazyniera z własnym samochodem do magazynu na Szczęśliwicach.

Wymagania:

- obsługa komputera (program do fakturowania, emaile);

- wykształcenie co najmniej średnie;

- wysoka kultura osobista;

- dyspozycyjność;

- punktualność;

- odpowiedzialność;

- prawo jazdy B i własny samochód

Zakres obowiązków magazyniera w Wydawnictwie IS PAN

- Prowadzenie magazynu książek i drukowanych czasopism – dokładna ewidencja wydawanych i przyjmowanych pozycji (kartoteka).

- Odbiór nakładów książek, zwrotów itp.

- Wydruk wystawionych w biurze faktur, przygotowanie (w tym adresowanie przesyłek i wypełnianie druków zleceń itp.) oraz wysyłka paczek z książkami – zgodnie ze zleceniem.

- Dostarczanie/odbiór publikacji Instytutu na wydarzenia organizowane przez IS PAN (np. promocje, konferencje, targi i inne spotkania) oraz do siedziby Instytutu na polecenie przełożonych.

Rozliczenia godzinowe – stawka – 20 zł brutto

Zgłoszenia wraz z CV prosimy przesłać na adres sekretariat@ispan.waw.pldo dnia 15 września 2019 r.

Zastrzegamy sobie prawo udzielenia odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”.

Data wytworzenia: 2019-08-26 Autor: Dyrektor Data publikacji: 2019-08-29 12:43 Osoba udostępniająca na stronie: Katarzyna Sosnowska-Gizińska Data ostatniej modyfikacji: 2020-02-27 Osoba modyfikująca: Katarzyna Sosnowska-Gizińska
Podmiot udostępniający informacje: BIP Instytutu Slawistyki Polskiej Akademii Nauk Data stworzenia : 2019-01-02 11:40 Autor : Artur Juźwik Data publikacji : 2019-01-02 11:40 Osoba udostępniająca na stronie : Data ostatniej modyfikacji : 2024-02-26 11:26 Osoba modyfikująca : Katarzyna Sosnowska-Gizińska